Tarasy kompozytowe - TDM Poznań

Wysokiej jakości tarasy kompozytowe znaleźć można w ofercie TDM z Poznania. Jest to firma, która działa na rynku już od wielu lat, proponując sprzedaż desek tarasowych. Wykonane są one m.in. z kompozytu, który prezentuje się zupełnie jak drewno, ale w przeciwieństwie do niego nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Przystępne ceny obejmują nie tylko zakup, ale również dowóz i montaż wybranych produktów.

Każdy ze stosowanych przez firmę materiałów jest starannie dobrany, aby zestawione ze sobą tworzyły funkcjonalną i estetyczną całość. Montowane przez nią tarasy z kompozytu WPC, modrzewia syberyjskiego czy drewna egzotycznego, użytkowane są przez wiele lat. Wybór materiału wykonania będzie skutkował odmiennym efektem wizualnym i właściwościami. Kompozyt jest niekłopotliwy i zawsze przyjemny w dotyku, nawet dla bosych stóp. Modrzew syberyjski to rozwiązanie atrakcyjne cenowo i niezwykle trwałe. Z kolei deski egzotyczne są przede wszystkim niezwykle eleganckie.

Profesjonalny montaż

TDM Tarasy Drewniane zajmuje się również montowaniem patio u klienta. W tym celu dokonuje dokładnych pomiarów, aby móc następnie dopasować ilość potrzebnych desek do dostępnej powierzchni. Fachowcy udzielą przy okazji porad, związanych z użytkowaniem i impregnacją desek. Pozwoli to na długoletnie satysfakcjonujące korzystanie z tarasu przez całą rodzinę i zachowanie jego pięknego wyglądu.

Z pełną ofertą firmy można się zapoznać w jej salonie sprzedaży w Poznaniu oraz wchodząc na stronę internetową http://tdmtarasy.pl/.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Zobacz także: